| Bloody Girls_8024 a întrebat:

Buna am si eu o problema.As vrea sa ma ajutati si pe mine. Vreau sa-mi sterg hi5 dar imi spune ca "Nu ai dreptul sa accesezi aceasta pagina". De ce imi spune asa? Ce are? De ce nu-l pot sterge? Va rog ajutati-ma! plzzz.Si cand apas la cont tot aceeasi chestie din ghilimele apare va rog ajutati-maaaa!

3 răspunsuri:
| 2010adina a răspuns:

Buna. Eu cred ca sunt probleme tecniche, mai astepta mana maine, dupa logheazate si stergel. Noapte-buna.

| Rox_3754 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat happy. Pai incearca sa descarci inca un browser:chrome, opera, mozilla. si sa te loghezi de pe ala, eu cel putin asa am facut si a mers. Mai face el figuri.

| catalin71 a răspuns:

Punestu nite poze mai deocheate si tzil sterg ei