| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema...cum se apropie 8 martie trebuie sa luam cadou la fetele din clasa...deci ce am putea cumpara ca acum intr-a 9 -a nu mai putem cumpara mutunache sau cani care sa scrie "te iubesc" deci oare ce am putea lua. Funda si voturi la fiecare care ma ajuta si da un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai le poti lua cate o bratara(nu argint sau auroh go on)thinking Fetele apreciaza chestiile mici si dragutehappy

1 răspuns:
| effect a răspuns:

Pai puteti sa personalizati ceva pentru ele
-un tricou ceva despre clasa voastra
-sau pixuri
sa scriti ceva dragut despre voi:amintiri din...clasa in care sunteti