| andreeap a întrebat:

am si eu o problemabig grin
Azi cand am venit de la scoala am vrut sa intru pe BarnBuddy (pe hi5) mi se incarca dar dupa ce am dat clik ca sa intru nu mi se incarca, nu reactiona in niciun fel. Stiti de ce? Dau fundahappy

3 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Nici mie nu imi merge...Nu stiu de cex(. Si nici unei prietene nu ii merge.Si nu numai Barn Buddyx(. Cred ca este o problema la hi5. Mai asteapta. Poate va merge mai tarziu.

| Diana0987 a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie cand am venit de la skl dar eu am dat acolo sus unde scrie adaugare vecini si am dat trimite invitatii apoi anulare iar apoi a inceput sa se incarce.

| andreeap explică:

Prietenei mele ii merge. numai mie nusad