| sanz007 a întrebat:

Am si eu o problema. Se apropie 8 martie, si ar trebui sa cumpar niste cadouri, pentru diriginta si profesoara de matematica. Eu cu inca 2 fete, am pus 30 de lei, fiecare. (90 lei in total, 45 pentru diriga, 45 pentru profa de mate). As dori niste idei, sugestii. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ことみ a răspuns:

Pai ati putea sa cumparati ceva de genu : cana, diploma cu cea mai buna profesoara. un buchet de flori ( poate o felicitare) Eu fac origami. In clasa a 6 a i-am dat cadou dirigintelui un buchet de trandafiri di origami. Puteti sa i cupmparati la diriginta ceva mai scump, iar la prof. de mate altceva. Sau ceva bijuterii, doar ca alea is scumpe.

6 răspunsuri:
| Echo a răspuns:

Copiii de la noi din clasa le-au luat cate un parfum la fiecare profa

| Unique_5973 a răspuns:

Parfumurile,florile si puloverele sunt clasice da' bune...

| SebySZ a răspuns:

Flori si ciocolata...merge intotdeauna...

| ことみ a răspuns:

Pai ati putea sa cumparati ceva de genu : cana, diploma cu cea mai buna profesoara. un buchet de flori ( poate o felicitare) Eu fac origami. In clasa a 6 a i-am dat cadou dirigintelui un buchet de trandafiri din origami. Puteti sa i cupmparati la diriginta ceva mai scump, iar la prof. de mate altceva. Sau ceva bijuterii, doar ca alea is scumpe.

| ことみ a răspuns:

Pai ati putea sa cumparati ceva de genu : cana, diploma cu cea mai buna profesoara. Un buchet de flori ( poate o felicitare) Eu fac origami. In clasa a 6 a i-am dat cadou dirigintelui un buchet de trandafiri din origami. Puteti sa i cupmparati la diriginta ceva mai scump, iar la prof. de mate altceva. Sau ceva bijuterii, doar ca alea is scumpe.

| kidu03 a răspuns:

O esarfa, o brosa si o cafea