| Erika120192 a întrebat:

Buna :)! am si eu o...sa zic asa intrebare : Eu am jocul sims 3 si imi place mult am descoperit recent ca pe www.thesims3.com poti adauga noi itemuri in joc... dar asta doar daca ai un cont am incercat sa ma inscriu dar codul jocului nu merge imi puteti da cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie jocul original, cel cumparat din magazine... acolo vei gasi un cod unic si il poti folosi sau daca are vre'o prietena de'a ta cd original i'ai codul si gatahappy

2 răspunsuri:
| Erika120192 explică:

Help va rog crying

| bigdady a răspuns:

Trebuie sa ai jocul original nu piratat
http://www.gamemag.ro/the-sims-3.html