| Dania Meitoiu a întrebat:

Am si eu sa va spun o mica povestioara. Imi place foarte mult sa dansez si sa cant. Nu ma laud, dar chiar am voce. Sunt din Severin. As vrea sa imi dezvolt aceste calitati. Dar nu stiu unde. Si m-ar interesa ceva fara prea multi bani caci parintii mei nu o duc foarte bine si care sa nu necesite mult timp. Prin asta vreau sa imi ocup timpul. Am 12 ani. Dar sunt foarte dezvoltata si fizic, dar si psihic. Si sincer, nu sunt nici urata. big grin Ceva sfaturi? Va multumesc anticipat si scuzati-ma daca credeti ca am exagerat cu ceva.

Răspuns Câştigător
| purpleice a răspuns:

Pai, roga-i pe parintii tai sa te duca la o scoala de canto.cauta pe net ceva mai ieftin.nu stiu sigur cat costa cursurile de canto, si eu vreau sa ma duc.cursurile de dans cred ca sunt ceva mai accesibile. cauta pe net scoli de dans si canto, informeaza-te.convinge-i pe parintii tai sa te lase. in general scolile de acest gen nu sunt extrem de ieftine, dar daca vrei sa-ti dezvolti aceste talente, nu poti sa astepti sa pice norocul din cer ...in fine daca erai din bucuresti poate iti puteam recomanda ceva, dar din severin chiar nu stiu nimic.succes

3 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

Ancearca sa ei si u id astura de canta... ce canti si u si roaga-i sa tr ajute daca vor. Apropo si eu stau pe langa severin asa ca spor la traba.

| RwoarrxKandii a răspuns:

Casa Tineretului? Eu la dansuri sunt acolo... straight face

| SoulOnFire a răspuns:

Buna Dania. Si eu sunt tot din Severin si imi caut membri pentru o formatie. Esti cam micuta, dar nu conteaza daca ai zis ca ai voce sau poate stii sa canti la vreun instrument. Eu am 22 de ani. Iti las id-ul meu si daca esti interesata, ma contactezihappy tavisays