| Azul a întrebat:

Buna:)

Am tot intrebat, dar nimeni nu mi-a raspuns concret!
Cum se face un videoclip in care sa se auda o melodie pe fundal, dar sa ruleze niste secvente dintr-un film si vocile celor care vorbesc sa nu se auda, doar melodia. Uitati, asa: http://www.youtube.com/user/Vanys16#p/u/5/PZn6dyif1ew

Va rog din suflet! Imi doresc mult sa stiu!
Multumesc, multumesc! FUNDA

3 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Eu foloseam windows movie maker acum câțiva ani. Probabil acum a apărut o versiune mai bună.
Este programul acesta, probabil sunt mai multe.
Melodia este superbă.
Succes.

| Bee123 a răspuns:

Asta este cel mai bun:
VideoPad Video Editor - download de aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=174&lid=3470
dar mai sunt si:
Windows Movie Maker sau Pro show gold

Ulead Video Studie

Muvee autoProducer v6.1.4.4

VideoMach

sper ca te-am ajutat>:D

| Cama1337 a răspuns:

Eu am lucrat cu "Sony Vegas 8" acolo ai impartite liniile video si audio, stergi linia audio, o adaugi pe a ta si ai rezolvat.