| anonim_4396 a întrebat:

am un coleg de clasa care tot timpul la ore se uita la mine cu ochi gingasi, imi scrie ca ma iubeste(dar in acelasi timp imi spune ca mai iubeste si pe o fata dar putin) face tot posibilul ca sa ma faca geloasa(si asta ai place). Ma cert cu el foarte des(si acum suntem certati...As vrea sa stiu si eu(ma iubeste, asa cum spune el?)

Răspuns Câştigător
| GeorgianaVonGrunge a răspuns:

Ori se joaca cu tine, ori cum ai zis u vrea sa te faca geloasa.

Raspunde`i cu aceeasi moneda, fa`l gelos sau nu-l baga in seama.
Daca te-ai saturat sa se joace cu tine, termin`o cu el sau fa`l sa aleaga, fi drastica! TU SAU EA happy

Funda >:d

2 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Tie iti place de el?
daca da faceti cunonstina

| DianaIstratii a răspuns:

L-am facut sa aleaga, dar cind suntem certati zice ca ea, dar cind suntem impacati zice ca,, eu'' Si vad ca imi merge foarte bine ca sa-l fac gelos.big grin