| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Am vazut la imvu niste fete care cand scriau haha se auzea.Cum sa fac si eu asta? Fundita, fundita si inteligent.

2 răspunsuri:
| Atelocin a răspuns:

Du-te la Shop si scrie Voice Box si apoi cumpara si cand mergi intr. un chat scrie"Hahaha" sau ce vrei tu si se va auzihappy
Atelocin.

| Lavv a răspuns:

Probabil dadeau la optiuni si la sunete. Ai sa gasesti pe undeva chestii de gen : Laugh!, si dai click pe ea, si rade happy sper ca ti-am fost de ajutor macar putin.