| anonim_4396 a întrebat:

am vazut mai de mult un film si nu stiu cum se numeste. era cu o caseta din care iesea un spirit mai exact o fata cu parul negru si lung care l-a posedat pe baiatul unei jurnaliste. imi puteti spune numele lui? multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

The Ring ( sunt douá párti )

| DeMentaa a răspuns:

The grudge?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. sunt tot eu, cea care a postat intrebarea. nu este nici unul dintre cele scrise de voi. stiu ca spiritul care iese din caseta iese dintr-o fantana si in poseda pe copilul jurnalistei, spiritul dorindu-si o mama. la sfarsit jurnalista incearca sa-si ucida copilul ca sa distruga spiritul. a trebuit sa-l inece ca spiritul sa moara, dar pana la urma au trait. scuzati greselile de gramatica dar sunt grabita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata l-am gasit este the ring 2 multumesc nony

| BlackButterfly a răspuns:

Hmm Scary Movie 1...cred...e tot cu o caseta din care iese o fata cu parul lung si negru

Sper ca te-am ajutat

Pa'pa