| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori ajutor...Bara de sus de la Internet Explorer este cateodata gri... e posibil sa fie de la un virus? Si daca cum pot o pot face sa revina la culoarea ei de dinainte, in afara de reinstalarea windowsului va rog:D? Uitati o poza sa vedeti cum arata http://i46.tinypic.com/8xrfr4.jpg

2 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Asta se face din setarile "performance". Click dr My computer -> Properties ->Performance => adjust for best appearance (sau cam asa ceva)

| ILikeToKnow a răspuns:

Ai instalat vreo tema de windows? Daca da, pune alta, poate sa fie de la tema. Daca nu isi revine poate sa fie si ceva virur. Poti sa folosesti mozilla firefox in loc de internet explorer, mie mi se pare mai bun.