| alexa_3257 a întrebat:

..as dori sa stiu daca se poate sti cine mi-a vizitat profiulul de facebook? astept raspunsurile voastre.....ms

7 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu,nu se poate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

95% tu. restul e secret

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu poti sti, aplicatiile alea nu-s adevarate; doar prostii.

| Asami a răspuns:

Este o aplicatie care se numeste ''Cine mi-a vizitata profilul?'' Uite linkul aici: http://apps.facebook.com/......fault.aspx

| Biencutsaaa a răspuns (pentru Asami):

Baiii nu-i adevarat cu aplicatia asta e doar o prostieoh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru Asami):

Si marmota impacheta ciocolata in staniol. cat de naiv sa fi sa crezi in asa ceva? aplicatia aia doar iti citeste prietenii si genereaza niste statistici la intamplare.

| Biencutsaaa a răspuns:

Nu se poate serios cu aplicatia nu ii adevarat e ca un joc ilaoh go on