| Celeana a întrebat:

As vrea sa fac un blog si nu stiu depre ce! Voi ce blog ati vrea sa cititi sau ce subiecte v-ar placea? Multumesc!

7 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Mie mi-ar placea despre ingineria IT-ului si inginerie

| Ichnat a răspuns:

Mi-ar placea sa citesc despre noi chestii aparute, aparate, masini, jocuri, telefone, inventarea teleportarii. happy
Dar facute bine!

| CălinPL a răspuns:

Chestii noi aparute jocuri, sporturi(wrestling, footbal, baschet.)de astea

| LucianStroe a răspuns:

Daca nu stii despre ce, de ce sa-l mai faci? Gaseste-ti alte ocupatii.

| Celeana explică (pentru LucianStroe):

Am vrut sa vad ce v-ar placea sa cititi de pe un blog

| LucianStroe a răspuns (pentru Celeana):

Un blog este facut atunci cand cineva simte nevoia sa comunice anumite lucruri celorlalti. Daca tu nu stii ce vrei sa comunici, mai bine stai acasa la tine.

| Celeana explică (pentru LucianStroe):

Bine