| Celeana a întrebat:

As vrea sa fac un blog si nu stiu despre ce! Voi despre ce ati vrea sa cititi, ce v-ar placea? P.S. sunt fata!

16 răspunsuri:
| William a răspuns:

Despre cum sa faci explozibili.

| vinusipaharu a răspuns:

Despre ceea ce te reprezinta. Ca sa ai succes cu un blog trebuie sa scrii despre ceva la care te pricpepi initial, apoi despre ate lucruri care ii intereseaza pe userii ce viziteaza blogul tau. Funda?

| mdaria a răspuns:

Intrebarea de baza este : de ce vrei sa-ti faci un blog? Apoi continuam discutia happy

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Muzică (de tot felul), sfaturi de sănătate, relaţii, modă şi alte chestii, literatură, filme şi seriale. Tot ce-i la modă şi îi interesează pe majoritatea tinerilor.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Shopping,produse,machiaj,tinute,etc! happy

| tranquilaaa a răspuns:

Daca esti talentata la scris ai putea sa compui povesti sau poezii. De asemenea, ai putea sa-ti scrii gandurile si experientele, eu asta fac. Acesta e blogul meu http://gandurifarasens1.blogspot.ro/? m=1. De asemenea, daca nu iti place asa mult sa scrii sau nu ai o atractie aparte fata de literatura, ai putea sa scrii despre zodii sau psihologie; totul despre comportamentul oamenilor. Asta atrage multi cititori. Bafta si cand va fi gata, vreau sa vad si eu blogul tau :*

| Grigore666 a răspuns:

Pai în primul rând scrie despre ce te pasioneza pe tine după aia scrii câteva articole amuzante și interesante depre ce vrei tu sa fie sau despre ce găsesti pe internet și scrii cam tot ce îți trece prin cap dar sa te gândești bine la ce scrii daca vrei poți face și un top 10 și multe alte treburi.

| ShadoWizz a răspuns:

Despre shopping, tendinte in moda etcwinking

| Celeana explică (pentru ShadoWizz):

Nu sunt genul meu! big grin

| ShadoWizz a răspuns (pentru Celeana):

Pai scrie ce te fascineaza sunt o gramada ce genuri.De exemplu "design" sau... "sfaturi pentru singuratici" eu stiu. thinking

| Celeana explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| Celeana explică:

Uita-ti: http://tonyblo.blogspot.ro/ am inceput sa scriu, multumesc tuturor pentru sfaturi si pentru subiecte o sa scro=iu despre toate pe rand, sper sa va placa si sa-l cititi!

| pupyiul a răspuns:

Poate despre locurile in care ai calatorit cu sfaturi despre ce merita vizitat sau despre filmele pe care le vezi, comentate de tine, sau despre cum iti imagienzi tu ca sunt prietenii de pe facebook pe care nu-i cunosti personal si apoi le dai articolele sa le citeasca si sa scrie in comment-uri la articolele despre ei in blog, cum sunt ei de fapt. Asa ai avea asigurat si publicul cititor, pentru ca si prietenii lor ar citi.
Cum ti se pare?
Asta ti se pare interesant? Are mai multe sectiuni, sus, din care poti sa alegi ce te intereseaza: http://www.styledetector.eu/
Bafta!

| Alynutza2000 a răspuns:

Pai eu una as citi orice iti place tie si mi-ai da si mie numele blogului sa il citesc! Dar daca tot vrei o sugestie eu zic ca scrii despre ce te fascineaza pe tine orice! bafta