| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ii fac si eu cadou surorii mele jurnalul de la So Hannah Montana, dar nu reusesc sa descarc paginile. Am aflat parola si cateva coduri, dar nu imi sunt acceptate codurile. As vrea sa imi spuneti cum as putea face sa imi fie acceptate codurile

10 răspunsuri:
| kara a răspuns:

Incearca si tu niste coduri valabile. Multumesc ca mi-ai ascultat sfatul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,
ai incercat si de pe Internet Explorer si de pe Mozilla Firefox? vezi de pe care nu ai incercat, incearca-l caci s-ar putea ca unele site-uri sa fie adaptate/construite doar pentru unul singur din cele doua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...cumpara-ti revistele si le ai acolo pe toatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami si mie codurile pe care leai u pls te rog mult macar pe cele pe care le aiiii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna eu sunt adina si vreau sa te ajut dar si tutrebuie sa ma ajuti dar spune-mi care e parola si codu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parola mea e niblets si codu e miley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu mam chinuit foarte mult dar am reusit mai incearca si i sa poti ai sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nici eu eu tot le caut stiu ca codul e miley iar parola niblets dar numi reuseste nici mie

| miky95 a răspuns:

Pai poate nu ai codurile bune.Parola este "niblets" si codurile sunt "miley" si "lilly".