| superdozadevise a întrebat:

As vrea sa imi fac si eu credit pe imvu... Cine ma poate ajuta cu ceva informati utile? Va rog

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Buna,(waww, ce "nume" ti-ai ales, COOL!). Vrei sa faci "credite'" sau un acont? Pt acont e simplu:http://www.imvu.com/signup/index/
Pentru "credite" sunt ff multe posibilitati, dar, daca intri intr-o camera de Chat (romani) si pui aceeasi intrebare, sigur, o sa te ajute nu unul ci, ff multi (normal serviciu contra serviciu). No sa pun link-ul meu, pentru a nu fi "spam"(daca vrei sa-l sti :cere-l in "Mesaje"). LOl
FUNTA, Plz