| Bianca_3321 a întrebat:

.as vrea sa imi fac un blog..imi puteti da cateva exemple de nume?+ cateva site-uri de infiintare a unui blog? Multumesc! funda :*

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Blogspot.com si wordpress.org pentru inceput.
cand o sa ai succes cu el treci pe domeniu platit. si hosting profi.
te pot ajuta eu cu subdomeniu si host daca doresti ceva personalizat.
numele depinde doar de tine si ce vrei sa postezi acolo.

1 răspuns:
| GabyB94 a răspuns:

Poti sa iti faci blog si aici - alegi site personal. Blogul va arata ca un site, ca sa fie un blog depinde doar de ce continut pui tu pe el.

http://www.webnode.ro/

Numele depinde iar de ce vrei sa scrii.