| Daviiiiiid a întrebat:

as vrea sa imi spuneti de unde pot descarca Nero Start Smart. Dar nu trial. dau fundita :X!

4 răspunsuri:
| OnutzaFluturash a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/nero-startsmart-download-59638.html - din cate stiu eu nu e trial :D dar exista si alte feluri de a scrie ceva pe un cd :D dai copy pe ce vrei sa scrii pe cd :D dai paste si sus in stanga la "CD writing tasks" - dai "Write these files to CD"... Deci... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-ai fi dat fundita aia, iti spuneam eu. Dar nu-ti spun, pentru ca nu-mi trebuiesc funditsele.