| TRT a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar o consola de jocuri. Vreau sa aleg intre Xbox, PSP3, WII, ce imi sugerai? va rog am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

NU Wii, deci acea consola nu este cine stie ce, si nu merg jocuri prea tari pe ea, in plus, pe ps3 si xbox, merg mult mai mute jocuri + aceleasi care merg si pe wii.
Eu iti sugerez sa alegi Xbox, pentru ca jocurile sunt mai ieftine, sau cel putin asa imi spun niste prieteni ca cumpara ei, jocurile mai ieftine pentru xbox decat ps3, dar si ps3-ul este o alegere foarte buna.

6 răspunsuri:
| OtyZambirici a răspuns:

Ps3

| claudiu11re a răspuns:

Eu as zice psp3

| Dragosh9988 a răspuns:

Salut, intrebarea ta este foarte buna. Un PSP3 am avut si nu m-a dezamagit nici acum, te sfatuiesc sa il iei!

| Edy_7330 a răspuns:

Sincer mie imi place xbox-ul parca are grafica mi buna da si ps3 e bun cu acel blu-ray

| dariusboss13 a răspuns:

PS3 e mai bun si are grafica mai buna decat xbox, iar in legatura cu jocurile la ps3 ti le poti lu-a de pe internet.

| idcatalin a răspuns:

Xbox cu senzor kinect iti da libertate totala si te invata sa dansezi sau alte sporturi cu propriile miscari

http://topcadouri.ro/......y-ride.php