| Millanteria a întrebat:

As vrea sa-mi fac o pagina pe facebook, dar nu stiu ce nume sa-i pun... Aveti idei?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ok, despre ce vrei să fie?
Despre ceva culinar - Arta bucatelor delicioase
Despre modă - Moda a la moi
Despre muzică - My music, The gold music

Cam atâtea îmi vin în minte.
Sper că te-am ajutat.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Pai sa spunem ca va place la mai multi o emisiune si ii poti pune numele ei si cei care apreciaza emisiunea se vor inscrie. Acolo poti da teste pe baza unui episod din emisiune. De ex: LaLa Band. Sau poti face o pagina d ex. Prietenia..., unde poti pune poze legate de titlu sa dai teste legate de cat de bun prieten esti happy

Sper ca te-am ajutat!

| Wellfun a răspuns:

Numele şi prenumele propriu.

Răspuns utilizator avertizat
| boogdan91 a răspuns:

E simplu! Pui numele si prenumele tau, pentru ca pitzipoance si cocalari avem destui pe facebook.

| Millanteria explică (pentru boogdan91):

Buna.Eu ma refeream la pagina din aia gen ~Sperantee sau... sper ca ti-ai dat seama.Da. sunt de acord cu tine cu pitipoancele si cocalarii! laughing Si eu mi-am pus numele si prenumele.Nu-s genul ala de fata cu "fite"!

| Yoooana a răspuns:

Buna! eu am vazut ca multe pers si fac ca un fel da bloguri despre vedete etc. a mea sa numeste Vocea Viestii si este cu jocuri si sfaturi. funda?

| petryka2011 a răspuns:

La Facebook mai mult se pune numele si prenumele