| Lizziiiee a întrebat:

As vrea sa stiu in Cluj Napoca pe langa echipele de majorete, ce tipuri de dans se mai fac? As vrea sa fiu intr-o echipa, sa practic dans ( in afara de popular ). Vreau sa-mi enumerati echipe din cluj unde se afla si daca se plateste ceva pe luna :d. Eu am fost majoreta 2 ani dar nu in cluj si nu plateam nimic.As vrea acum sa fac tot ceva legat de dans si spectacole dar din cluj, am 15 ani, 1.65 si 50 kg! :* multumesc. FUNDA cel mai bun raspunslove struck!

1 răspuns:
| sandreya11 a răspuns:

Pai,poate stiai ca in Cluj sunt campioanele din Europa la majorete happy si sunt 3 campionate pe an :judetene, nationale si europene.La europene merg doar echipele care au fost la nationale pe podium.Si pe langa aceste campionate mai sunt si show-uri.
Echipe:
-Deja-vu
-Magic
-Madness
-Flame
-Fantassy
-Enjoy
Cauta pe internet, la fiecare echipa scrie unde si cand au antrenament happy Sper ca ti-am fost de folos :*