| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu pe voi cat va lasa parintii afara, cam pana la ce ora(precizati si varsta).

30 răspunsuri:
| ηυмα єυ ¢υ єℓℓℓ вαι :x a răspuns:

Pai depinde de parinti si de varstabatting eyelashes

eu am 11 anibatting eyelashes si parinti mei ma lasa sa stau cat vreau eubatting eyelashes
am prieteni si de 13 14 anibatting eyelashes si cu ei staubatting eyelashes si daca ei stau mult stau si eu cu eibatting eyelashes deci ti.am zis depinde de parinti daca esti o fata/baiat cuminte inveti ii ff okbatting eyelashes Ai grija de tine!:*

| DeniSsa_6166 a răspuns:

Pai eu am 14 ani.
cand ies afara cu prietenii trebuie sa fiu in casa la ora 9:30 ma cam enerveaza dar in fine. ce sa le faci parintilorstraight face

| Psihologul a răspuns:

Nu mi'e rusine sa zic. 17 ani. ma lasa pana la 9 jumate-10.

| Ana_2177 a răspuns:

hee hee

17 ani...pai sambata la disco cat vreau.in rest.nu pot sa zic ca imi impun limite nu prea ies eu de obicei... 1, 2 cam asatongue

| adytzusiatat a răspuns:

Yo am 14 ani si cel mai tarziu am venit la 3 dimineata laughing, parintii dormeau. De obicei stau pana la 11-12cu prietenii, cu fete...bautura orkm ne distram, mai ales la piscinawinking

| Tera a răspuns:

14 ani in jur de noua e in functie de cum se intuneca afara

| geo_2577 a răspuns:

Pe mine ma lasa pana cand vreau cateodata cand merg la magazin imi spune ca trebuie sa plec.Am plecat cand vin acasa ma duc iar la joaca. Funda plse.

| ana_1696 a răspuns:

Buna... Eu am aproape 15 ani si ma lasa pana la 10:30 phbbbbt

| ihaterain a răspuns:

20:30 si am 14 ani tongue

| Asdffd a răspuns:

14 ani -
de la 15:00
pana la 24:00
big grin

| UninspiredName a răspuns:

8 maxim 9 ...in zilele bune(14 ani)

| Maria46854213 a răspuns:

Pai in timpul scolii ma lasa dupa ce invat si imi fac temele pana pe la 20.30.si in vacante cat vreaubig grin.Pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

10-11-12 noaptea depinde daca ne distram sau depinde cu cine sunthee hee pe tine? (app am 13)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine ma lasa cat vreau.Nu de putine ori am intrat la 4 dimineata in casa. Si asta pentru ca au incredere in mine. Am 17 anihappy

| Anonimatttt a răspuns:

Pai am 12 ani.si daca stau la bloc stu cam pana la 10-11
iar daca merg la tara stau pana la ce ora vreau.

| FulgerMQ a răspuns:

12 ani pana la ora 22 big grin

| geo_2577 a răspuns:

Pana la 10 noaptea funda plse.

| geo_2577 a răspuns:

Am 14 ani si ma lasa pana la 10 seara funda plse.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pana la 23:30 sad. Si am 15 ani

| niko a răspuns:

16 ani. pana la 10 jumchatterboxwinking

| UninspiredName a răspuns:

Dne cum va lasa pe voi pana la 12 noaptea ...ca eu si invat si fac pregatire iau numai note bune (ca sa ma lase afara) si frate nu pot sa ma duc la petreceri sau sa dorm la prieteni vechi sau ...mrg.chestii obisnuite

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Am 12 ani și pot să stau afară cam până la 21. 30-22. 00. Doar că ies cam rar din casăhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 14 ani, sunt fata iar parintii ma lasa sa tau pe drum pana la 21. 30. Nu prea imi convine, dar ei fac asta doar sa ma protejeze. In plus, fetele ``cuminti`` nu stau pana a 12 noaptea pe drum tongue Doar fetele care sunt ``de capul lor``.big grin

| SMTHING a răspuns:

2-3 noapte[am 13 ani]

| PureCherry a răspuns:

am 19 si vin acasa pe la 2:30 1:00 depinde! u?

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

15 ani. de obicei cat vreau dar nu mai mult de 2 noaptea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 12 ani... ma lasa pana pe la 22-30 /23. 00 depinde daca imi fac dus inainte nu-i nici o problema dar daca nu pe la 22. 00 22. 30 ok nu va mint id meu ramona_elena1998

| zzzuperman a răspuns:

18 ani si nu am ora de intrare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.sunt fata

pe mine ma lasa pana la 21:30, 22:00.pff nu imi convinephbbbbt eu am numai prieteni de la 13 in sushappy.

sh ei logic ca stau mai mult decat minecrying

da bine dhe nu stau in fata bloculuibig grin

sh mai ales ca majoritatea fumeaza laughing

sh cand ajung acasaa miros a tigarirolling on the floor

da in fineoh go onlaughing

pa-pa!

pupiciikisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa scuze am uitat sa sp cati ani ambig grin

11 anishori...