| passionfruit a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca grupul umoristic brigada 2/3 de la romanii au talent au fost admisi in semifinala deoarece am vazut comentarii cum ca nu au fost alesi...desi am vazut ca au primit 3 de da.Va rog sa-mi spuneti daca inainte de semifinale a mai fost o editie unde nu i-au ales pe toti pentru ca inseamna ca am ratat o editie big grin.Mersi!

Răspuns Câştigător
| JT a răspuns:

Nu cred ca ai ratat nimic! Chiar daca primeai 3 de da, asta nu inseamna ca automat mergi in semifinale, aveai doar o sansa de a ajunge, iar juriul trebuia sa decida! Brigada 2 pe 3 nu a trecut, eu cel putin nu i-am vazut pe listele de participanti la cele 4 semifinale!

3 răspunsuri:
| XxXMetin2GxMestarXxX a răspuns:

Da a fost vineri jumate de concurenti si sambata i-a dat pe toti brigada a mers mai departe!

| erAss a răspuns:

Nu nu ai ratat ei nu au fost selectati in semifinalahappypoate sau retraslaughing)

Răspuns utilizator avertizat