| paranormal03 a întrebat:

Buna, as vrea sa va întreb dacă voi ați pățit vreodată sa simțiți ca vine un miros ciudat de afara, când deschideți geamul.Eu stau la bloc, iar noaptea pe la 3-3 si ceva apare un miros tare ciudat, dar apare numai la ore din astea si nu inteleg de ce, in rest, ziua in schimb nu se simte nimic, aveți idee de ce?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde locuiești. Noaptea se întâmplă multe chestii... Precum furtul de cabluri ai topirea lor.

| paranormal03 explică (pentru suntserios):

Sincer va zic miroase a mort efectiv, ca si cum a murit cineva, si mirosea asa numai pe la 2-3. daca deschid geamul mai spre dimineata nu se mai simte nimic...si ziua daca ma duc in spatele bloclui nu e nimic si nu se simte niciun miros..nu mai stiu ce sa fac.

| 2FanMessi2 a răspuns:

Eu unul, simt mirosul acesta 1 data la luna, avem o comuna lângă Brașov, unde se ard tot felul de lucruri. Și se produce un miros foarte urat.