| xD101 a întrebat:

As vrea si eu cateva exemple de id-uribig grin
Vreau sa-mi fac un id si numai am idei
Mersikiss

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Deea_sweet_love, de3a_deea, deea_love_you, deea_the_best, deyutza_d33a, sweet_girl_d33a, love_d33a_love, deea_andreiutza4u

57 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Cauciuc. spart_durex

| asya a răspuns:

Www.deea.ro

| monyk a răspuns:

Bunahappy. andrutza_love_sweet, andreea_deiutza2009, deea_sweet_girl15, candy_girl_deea, andreealove15, thebestandreea, andresweet15, pusy_andreiutza_09, pinkrose_deea, etc...

| mikey a răspuns:

Deea_love; deea_me; de3a_4lovehappy

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Coolgirl(your name) si altele

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Dolce.deea98big grin

| madboy8 a răspuns:

Pai daca ai putea da si tu mai multe detalii probabil ti-as nimeri un id pe cinste.

Incearca andr[data nasterii]de3a... sper sa iti placawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deutsa_bebitsa, deea_glam.shine,miss_d,deea_papushik,scumpik_deea,dolshee_deutza,famous_miss_d,precios_girl94,deea_brunetzic94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andy-love43

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreeutza cu puta ca maimuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciresica_de_pe_frisca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa imi fac un id dar nu am idee ma numesc madalina

| Queen15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maddy_Madutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. as vrea sa-mi fac un id si nu stiu cum sa fie...ma puteti ajuta pls? ma numesc antonia:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naimarica. Aceasta este ideea mea. Ma numesc Madalina si daca ai vrea sa vb si sa ne cunoastem iti dau id-ul meu. acesta e, medy_medy_mady.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Any_baby_blue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa dai si tu niste date nume...altceva. dar am si eu nevoie de un id. ma numesc gabriela si am 14 ani nascuta pe 1 aprilie 1996.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă esti fata am un ex:Mirela_crazygirl66

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

An. ndreea

thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre angel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bombonika_frumusika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:X vreau si i0 wn id mai frmz :Xkiss ma cheama alexandraa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de exemple de id-uri cu nume diana si data nasterii 11august97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ma numesc Simona si as vrea si eu cateva exemple de id-uri.plzz me...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...depinde koom te cheama pai poti sa iti faci id... d exemplusadnumele tau) O sa prescurtez numele tau cu o steluta adica star *_frumushika,*_09_frumy, mumushika_*, Scumpica_*, Scumpy_*, Pooshy. Pooshyka,*_dragutza, Yubytha_tha_cea_doolce(Koom ti-ai pus tu la nume ( Ubyhta Ta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pushi_pufi95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la cristina ce id sa faC?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ubitah_uha, lov3_misterious_4you, kiss_beby, pussy_cat, pissu_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu