| ckdjckj a întrebat:

as vrea si eu niste statusuri faine dar sa nu fie de pe google va rog frumos! Dau Funditatonguebig grin mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´tSsi`0 deå peste cåp´! love struck

"Dåk ´åi nevøie smug Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin talk to the hand Nu-ti fåce griji oh go on ´!"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. tongue"

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapTe. : x

"Ea e zana minunata :X. din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal.love struck"

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. love struck happy Dar. smug Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci. :*"

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia.hee hee"

. Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. happy"

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost. Fara ea nu poti traii`.love struck

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Oriunde ´ai fi ´love struck. Oriunde ´ te-ai afla ´;;] … Nu vrei ´ decat o domnisoara ´ care seamana ´ cu Ea! smug :* ´.

If you hold my ` hand! love struck ´˚. I will` take you away! day dreaming ´˚. My heart ` beats ` like a drum love struck. La la la Every` Day`! =p~ ´˚; x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu poate sa te inlocuiasca, avem vise impreuna care trebuie sa se implineasca:X:*"

Si daca el no sa-ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tine la nesfarsit, nici fericirea, nici Suferinta… incearca totusi sa Zambestimereu... desi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost!happy"

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii.; x"

"eu` sunt o simpla stea, printre stele`. sunt 0` fata, printre fete. dar ceea ce ma face deosebita e dragostea ta. fara ea n`as straluci asa!; x"

Daca nu esti de la oras, esti de la tara;-&. Iei primul tren care te lasa in garaa;-". Apoi iei un taxi pana la mall. Bei doua sucuri si ai portofelul` gol;-@

Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelegeoh go on"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea, stiind ca e si a ta. day dreaming"

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea!"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc, O sa-l jOc.totul e scris, nu depinde de noroc! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata. zi Ce vrei?! asa`mi traiesc eu viata!"

Azi te vreau mai mult ca ieri, da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine...sad

Ce frumoasa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat love struck! Ce frumoasa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarat love struck! day dreaming"

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!; x"ADOR POZA!"

4 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

"Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul..."

| justme_3711 a răspuns:

Am plecat cu capul sus din viata oricui, oricand... Chiar daca dupa colt imi vedeam sufletul plangand... happy

Candva spuneai ca o sa`mi fi alaturi mereu si acum imi este atat de greu,, te-as strange in brate, cum o faceam mereu :

Gresesc.poaTe.de parQa mi'aR pasa.thinking de parQa as fii atat de moaLe iNcaT reGReTele sa ma cupriNda.iMi pasa, dar de ALTCiNEVA.

Nu inteleg. ce mai vrei de la mine? Acum stiu prea bine. Mult prea multe voci aud happy. Si vreau sa se terminee sad Doar o voce imi spune " vei regreta ". si ma infioara straight face faptul' ca. i vocea mea sad

Adu`ti aminte cand spuneai : " nu voi bea. voi fi cuminte ". te apasa acum constinta care inca te minte happy. Si nu`i nimeni langa tine care sa te alinte love struck

Ca nu vrea pe nimeni in afara de tinee. si ca te iubeste mai mult ca pe oriicine.

Hai suna-l tuu` :-x Spune`i ca ti`e gol sufletuu`. K de cand a plecat a luat` cu el totuu`

Trecem peste tot. Trebuie sa insisti. Aaa si Inka cevahappy Iti Multumesc ca Existilove struck

Un prieten intra in viata ta cu un motiv! Altu' poate, doar pentru un anotimp!winking

Imi aduc aminte cât de mult o iubea, cum prietenilor le zicea : Frate nu pot trai fara ea. sad

Iti place sa n-ai griji, nu risti caci detesti s-ai ochii tristi`!

"Nu ridic niciun deget" spui. "Nu e treaba mea"Cand totu-n jur se darama, oare cat vei astepta?

Da` n-am nici un motiv sa spun ca n-am tinut la tine De cand am spus ca "mai vorbim" au fost zeci de suspine`!

Ai vrea sa mai fie ca inainte? dC? Crezi ca mai muLta` durere te ajuta? Crezi ca daca iti spune,, te iubesc" asta simte`? Crezi ca daca iti spune` ca uh esti sinGura`. Nu mai poate` fi aLta`?

Cum sa-l iert cand orgoliul este pe primul loc? Cum sa-l uit cand pentru el as renunta la tot?

Cand iesi fara ea, nu te controleaza, nu te suna, Tu stii ca te iubeste, dar nu vrea sa tsi. o spuna`love struck

Indiferent ce`ar fi. m`as bucura sa pot zambi. mi-ai spus mereu.ca sunt mult mai puternica decat sunt altii`! love struck

Toata lumea stie... Tu ramai regina. Orice s`ar intampla...Ramane sus cortina`! tongue

| An0nim_1112 a răspuns:

Sunt printre voi... dar nu sunt unul/a din voi

arestat/a la domicilu...

m-am schimbat dar raman acelasi/aceeasi

traiesti prezentul si uita trecutul

daca traiesti in trecut pierzi prezentul

gandes-te in prezent dar cu gandul la viitor

si cam atat stiu pe moment

| MOONWalk_8865 a răspuns:

As vrea sa ma aflu infinsa pe tine acum, sa-ti simt prezenta ta fina in chiloteii mei lycra, sa-mi infig mainile adanc in tine, …dar nu te gasesc Nisip afurisit!
Studiile expertilor au dovedit ca un handicapat citeste in acest moment un status…
Ma nasc in buzele tale, sa traiesc in mana ta, sa ard de bucurie cand ma saruti si sa mor la picioarele tale! Ce zici? Ti-ar place? ………………………Mie NU!
Tanjesc dupa momentul cand vei fii langa mine, cand ma vei incalzi, cand ma vei face sa tresar sub atingerile tale, cand vom fii ca unul…imi lipsesti… pijamaua mea draga!
Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului. Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?
Sunt un ucigas, ucid oameni pe bani. Dar pentru ca esti prietenul meu, te ucid pe gratis.
Ma uit la Luna…Luna e superba! Ma uit la tine si…si…mai bine ma uit din nou la Luna!
Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine.Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari jos de pe o fereastra…ma uit jos si atunci… rad din nou
Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?
Monkeys escaped from the Zoo. The 1st was seen eating a BURGER. The 2nd was seen drinking PEPSI and the3rd monkey was seen reading this MESSAGE
Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale!
In lumea asta exista 2 tipuri de personae: EU si personae care si-ar dori sa fie ca mine
Stii ce imi lipseste cel mai mult de la tine? Absenta ta!
As renunta la mancatul de ciocolata, dar eu nu sunt o lasa, ca sa renunt usor.
Zambetul este contagios. Cand cineva mi-a zambit azi, am zambit si eu. Acum ti-am transmis tie zambetul prin acest mess. Cine urmeaza?
Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!
Azi noapte am avut un vis umed despre tine… Am facut pe mine razand cand tu ai cazut de pe o stanca
Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da-te naibii la o parte din fata mea
Am vrut sa iti trimit ceva sexy, care sa te faca sa razi, dar postasul a zis sa ies din cutia postala.
I love you……… I need you………. I like you………. I vrea tu!
Tanara, frumoasa, fara obligatii, nu fumez, nu beau, posed un B. M. W decapotabil, o casa cu 11 camere, imi plac brunetzii, nu ascult manele! Nu caut nimic doar ma laud!
Astea sunt catevalaughing