| Pandaxoxo a întrebat:

As vrea si eu sa ma duc cu prietenii mei in public la Romanii au talent. Din cate am inteles se fac programari pe internet. dar nu gasesc nici data, nici ora, nimic legat de Bucuresti. Imi puteti spune cand sunt preselectiile? Am auzit ca in august. Si as mai vrea sa stiu ceva. Spune pe internet ca cei selectionati pentru a fi prezenti in public sunt contactati telefonic. Adica nu toti sunt selectati? Ca daca as vrea sa merg cu prietenii. sa nu fie toti alesi. Multumescde ajutor si pentru intelegere!

3 răspunsuri:
| Gabryel123 a răspuns:

Http://inscrieri.romaniiautalent.ro/ aici te inscrii, bafta, sa ne spui si noua ce talente ai :D. Funda?

| Pandaxoxo explică (pentru Gabryel123):

Am si specificat ca vreau sa stau in public :*

| Stormblade a răspuns:

Pentru Bucuresti, intr-adevar, nu sunt date nici ora si nici locatie/data. Cateva detalii pentru inscriere in public gasesti aici. http://romaniangottalent.blogspot.ro/2012/04/inscriere-in-public.html

Atunci cand te suna, le spui ca vrei sa vii cu mai multi prieteni si cred ca se rezolva. Si eu le-am spus ca vin cu prietena si m-au primit