| FeFe_5684 a întrebat:

As vrea si eu sa'mi recomandati cateva filme de groazalove struck gen ca un grup de tineri pleaca undeva. de ex.in padure, in pesteri, in excursii [oriunde] iar apoi sa fie ucisi rand pe rand. intelegeti? big grin deci cam asa sa fie ideea.Msslove struck dau fundita celor mai urgente raspunsuri! :*:*

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

House of Wax
Wrong Turn
The Last House on the Left big grin

14 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

Catacombe
dar eu nu m-am speriat la el laughing

| NothingImportant200 a răspuns:

Esti cam pretentios/oasa. Vrei si de groaza si sa fie in pesteri, excursii etc si mai vrei sa si moara rand pe rand...

| maduts a răspuns:

Ar trebui sa-ti faci u filmul si apoi sa-l vezi laughing)

| d33a a răspuns:

Vacanta periculoasa
Forget me not

| aliceinchains a răspuns:

House of wax - e exact asa cum zici tutongue

| EBE a răspuns:

The Blair Witch Project-http://www.cinemarx.ro/......04325.html
l-am vazut la tv si e super mij

| KiMi_6003 a răspuns:

Incearca drum gresit 1... e ceva de genul asta happy

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Friday the 13th 2009, a nightmare on elm street 2010, Stiu ce-ai facut asta-vara(chiar daca e mai vechi).

| Lulu_8513 a răspuns:

Pai ar fi Destinatie Finala(1, 2, 3), Jeepers Creepers(1, 2), Stiu ce ai facut asta vara, N-am uitat ce ai facut asta vara. sper sa-ti placahappy

| nobleguy a răspuns:

House of Wax

The Blair Witch Project

Final Destination

Final Destination 2

Mai sunt dar nu-mi vin in minte acum...

| PuzzlE a răspuns:

Wrong turn 1 sau 2

| PuzzlE a răspuns:

Wrong Turn 1, 2 sau chiar 3( cel mai nou), dar 1 mi se pare cel mai reusit.Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The ruines

| isabelleisabelle a răspuns:

Wrong turn ( sunt mai multe parti) cred ca este exact ce vrei