| AnotherWayToDie a întrebat:

Asi avea o intrebare... cum pot sa invat sa schimb acordurile la chitara intre ele ceva mai repede? ca de stiut stiu acordurile dar greu le mai schimb...straight face ajutoor.trebuie sa invatpuppy dog eyes cel mai coerent raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Doar exersând destul de mult vei reuşi să le schimbi repede. Ai zis că ştii acordurile... încearcă, de exemplu, să faci Mi şi după, cât de repede poţi, schimbi in La. Nu există o reţetă minune... de timpul pe care-l acorzi exersatului depinde tot.