| xtembix a întrebat:

Astazi trebuia sa apara revista popcorn.Insa nu am avut timp sa trec pe la vreo gazeta sa o cumpar.As putea sa-mi spuneti cu ce este? postere, prima pagina. este ceva despre Justin Bieber? Ca pe site-ul oficil nu a aparut.Ms mult. xoxo. App funda!

2 răspunsuri:
| d3nisa202 a răspuns:

Http://www.popcorn.ro/? c=13... funda:D

| xtembix explică:

Draga mea, am precizat destul de bine, ca astazi,. inainte de a posta ceva uita-te bine ca revista e din numarul trecuthee hee. Macar daca nu spuneam ca pe site nu a aparut, apare imaginea dupa o saptamana de la aparitia pe piata.Mai ceri si funda laughinghee hee?