| Eu_3122 a întrebat:

Azi fratele meu mi-a imprumutat iPodul lui cat timp eu plec in tabara. Am facut o mare tampenie si nu cred ca mai pot repara. Am sters (din greseala crying ) toate melodiile (erau vreo 500) din el. Chestia e ca el ii daduse iPodul prietenei lui si erau melodiile ei. Nu stiu ce sa faccrying sa ii spun acum inainte sa plec in tabara sau sa il dau dupa ce ma intorc si sa. dau cumva vina pe altcineva laughing Mi-e frica sa ii zic dar mai frica imi e sa nu se supere prietena lui pe minestraight face M-am ars rau de tot, nu-i asa?sad

3 răspunsuri:
| SilentStriker a răspuns:

Daca iti e cu adevarat frate o sa te inteleaga ca le-ai sters din greseala tongue

| AnneRose a răspuns:

Explica-i ca a fost o greseala, se mai intampla!

| gheorghitaa a răspuns:

Fi curajos si zii adevaru acum, o sa fie mai bine, dar daca as fi in locu tau las lua in tabara si as da vina pe altcineva bafta.