| qtheodora a întrebat:

Azi imi iau telefonhappySi as vrea sa imi dati sugestii de telefoane cu touch screen pana in 500 RON...
Ps:in Magazine nu pe net...
Ms
Funda

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Tot magazin e da online http://www.emag.ro/......2OnyxBlack

4 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Pai vei gasi in magazin. cred ca e o singura varianta la pretul asta mic.
deci nu pierzi vremea cu alesul happy

| Dia_5740 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini si merge perfect,aplicatiile,muzica, netul, etc.Ti`l recomand cu placere:*

| CiciFagaras a răspuns (pentru Dia_5740):

Buna.Ti as sugera ca orice telefon iti iei cu touch sa nu iti iei LG majoritatea mi-au spus ca se strica repede si ca nu sunt bune. Apropo daca esti pe Orange si ai abonament iti poti lua Samsung cu toch care costa 500 si ceva de lei.

| raymond96 a răspuns:

Pai, Samsung galaxy mini ii 6 milioane... eu iti recomand acest telefon, este fb. daca ai tu 5 mil, mai bine cer 1 imprumut pentruacesta. eu imi iau Samsung galaxy s2, chiar daca prima data am vrut sa-mi iau un galaxy fit sau mini (este o deiferenta mica de pret, de camera foto, ecran. dar nu eram destul de informat.

daca ai mai multi bani, atunci ia-ti galaxy ace, are ecran gloria galass, greu de zgariat, puternic, dar nu ca si al unui iphone. bafta