| ilovemusic_8685 a întrebat:

Azi pe stardoll am primit un cadou, o papusa si o casuta de papusi.Stie cineva de ce le-am primit? Nu am facut nimic special, adica sa intru intr-un club sau cevalaughing
Funda!:X

Răspuns Câştigător
| Anna_3775 a răspuns:

Ma jucam si eu pe stardoll intr-un timp...Stiu ca primesti papusa si casuta de la Play&Earn big grin.

9 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Le-ai primit acasa? Adica material? Sau doar online?
Nu am mai auzit de `stardoll`!

| Lollidella a răspuns:

Si eu am primit dar acum 2 luni straight face laughing si tot asa pe gratis happy

| Deeny a răspuns:

Joc stardoll de mult timp. e simplu... ori esti la inceput, ori ai stat mai multe zile pe el si ai acumulat,, experienta,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti la incaput si se termine o luna de cand esti adica daca faci bai in fiecare zi vei primi asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai primit pentru ca ai adunat 70 de dolari la play and earn poti sa dai click si o sa vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... Ma numesc Ana-Maria si joc stardoll.
Aceste cadouri ti le-a dat deoarece le da la toata lumea... M-i le-a dat si mie. La revedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca joci o saptamana la play&earn primesti in prima saptamana o casa si o papusa iar apoi primesti doar cate o papusa. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor de raspuns tu votezi pentru bani nu asa ca iti da o recompensa fiindca leai facut de la play and earn

| ale97ioa a răspuns:

Hey am jucat si eu si timp de 5 zile primesti tot felul de cadouri stupide (primele 5 zile)daca acest cadou nu a fost primit in primele 5 cinci zile! draga imi pare rau nu stiu inseamna ca esti marea norocoasa care a castigat o casa si o papusa!laughing