| alecsa_5840 a întrebat:

baiatul care "imi place"
este într-o relaţie cu o fata şi zice ca ma place.Nu stiu ce sa cred...ca m-ar iubi sau doar isi bate joc de mine.

Răspuns Câştigător
| VIPlidia a răspuns:

Eu aleg din pacate a 2-a varianta! Nu te place deloc,posibil sa stie ca il placi si vrea sa te vada suferind, nu-i da satisfactie, si trateaza-l cu indiferenta.

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! Din punctul meu de vedere ar trebui să vorbeşti cu el şi să-i spui exact ce simţi pentru dânsul. Dacă într-adevăr te iubeşte şi el atunci ar trebui să renunţe la fata aceea şi să vrea să dezvolte o relaţie cu tine. Eventual, încearcă să îl întrebi cum se face faptul că dacă este într-o relaţie cu fata aceea cum poate spune că te iubeşte. Baftă şi sper să fiţi împreună!