| Adry05 a întrebat:

Buna! De curiozitate, cine v-ati dorii sa castige finala din sezonul acesta de la romanii au talent?happy

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Nu mai am favoriți sezonul acesta în finală. Sper totuși să nu rămân cu un gust amar, ca și anul trecut.
Numai bine!

22 răspunsuri:
| Adry05 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, funda as prefera sa nu dau la aceasta intrebare caci. era una conversationala mai mult. Oricum, am oferit fiecarui raspuns un vot dupa cum l-am considerat.
P.S. si eu tin cu Krem happy. Stiu ca nu e tocmai cel mai talentat din aceasta finala dar imi este simpatic iar versurile si prezenta sa scenica sunt impresionante. As mai vrea sa va cer o miiiica informatie, iar ca sa dam si fundita, primul care va raspunde il voi rasplatii. LA ce numar si ce text trebuie sa trimit ca sa-l pot vota pe Krem?

| Furculingură a răspuns:

Pai...Gog,Krem,Aset crue sau trupa aceea de dans cu oamenii surzi puppy dog eyes

| sndjulian a răspuns:

Gog

| Meow15 a răspuns:

Krem; x

| wizopo2 a răspuns:

Ceterasu ala Vasilica sau cum il mai cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DaCruz.

| zahy a răspuns (pentru anonim_4396):

Da e bun dar el e vechi in muzica hip-hop si sincer in primul sezon s-a dat locu unu pentru mila, nu se merita sa devina emisunea ROMANI SUNT MILOSI

| Sunshine18 a răspuns (pentru zahy):

Si acum o sa castige no limit...tot de mila

| zahy a răspuns (pentru Sunshine18):

Daca iar se da pe mila iti dai seama ce zic straini. ori cum toti concurenti sunt peste Tutu ala. Parerea mea ala nu merita nici sa ajunga in semifinala. Textieri suntem toti.

| Sunshine18 a răspuns (pentru zahy):

Ce o sa zica strainii?
ca suntem prosti si nu stim sa alegem adevaratele talente si ca dam banii de mila rolling eyes

| rutanklan a răspuns:

Bayern Munchen!

| Diabolique a răspuns (pentru rutanklan):

Subscriu. rolling on the floor

| rutanklan a răspuns (pentru Diabolique):

What's so funny? She asked, I answered.

| zahy a răspuns:

Krem

Răspuns utilizator avertizat
| eduardooo a răspuns:

Krem.E mai bun decat Adrian Tutu de 100000... ori

| Sunshine18 a răspuns:

Radu ionesculove struck

| gabreanu a răspuns:

Gog

| EverythingAndNothing a răspuns:

Krem normaaal...E absolut cel mai tare