| DinaraStakhovska a întrebat:

Cam intr-o luna sper ca o sa putem purta tricuri. As vrea sa scap de burtica in acest timp.Am renuntat complet la dulciuri. Fac 60 de abdomene in fiecare seara si 60 asa http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=relat ed plus ca fac jogging dimineata. In afara de dulciuri nu am mai renuntat la nimic din alimentatia mea.Credeti ca intr-o luna voi putea scapa de burtica?

1 răspuns:
| AdyAdeluş a răspuns:

Vei putea daca dimineata mananci niste unt pe paine prajita cu ceai si un fruct dupa 2 ore.La pranz o supa de legume sau orice ciorba sau supa dar sa nu aiba carne si dupa 2 ore iar mananci un fruct.Si la pranz poti manca ce vrei dar nu carne sau cartofi prajiti.P.S.:Nu renunta la dulciuri definiv ca faci complicatii.Iti spun in 3 saptamani am slabit 16kg. Daca mai doresti ceva id-ul meu este ady.adelus