| anonim_4396 a întrebat:

Cand mergeti in excursi, concedii, de 10-12 zile va luati trolerul cu haine... dar pantofii unde ii puneti, adica este ciudat sa ti pantofii cu hainele, nu? Ce faceti? Unde ii puneti?

Răspuns Câştigător
| Elena_1106 a răspuns:

Bagi fiecare pereche talpa in talpa intr-o punga si le asezi la fundul geamantanului.

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Intrebarea ta are o rezolvare usoara, le pui impreuna dar in pungi separate. Eu am vazut o domnisoara la mare, care isi cara intr-o sacosa si un capac de WC, nostim si igienic totodata, nu?

| viatadecacatt a răspuns:

Incaltamintea o bag frumos intr-o punga, o pereche sau doua cate iau la mine(ca nu o sa imi iau toata colectia) si le bag in portbagaj happy.

lolita
| lolita a răspuns:

Daca nu am posibilitatea sa-mi mai iau o geanta, pantofii ii pun intr-o punga sau in cutie si ii pun sub haine.

| sergiu a răspuns:

Asta da intrebare de baraj... Pai orice om normal si care gandeste logic si-ar baga pantofii intr-o punga/plasa ca sa nu se murdareasca hainele, asta in caz ca vrei sa folosesti acelasi geamantan pentru transportul lor.

| Elena_1106 a răspuns:

AlecSSyA si eu am la fel troler cu compatimente speciale pentru haine si speciale pentru pantofi dar atunci cand iti iei pur si simplu o geanta eu cel putin asa fac. Mi se pare un raspuns normal ca doar toata lumea face asa.

| romanionu a răspuns:

Ii pui intr-o punga si atunci sigur nu e ciudatlaughing

| AlecSSyA a răspuns:

Sunt bune raspunsurile de mai jos, mai ales cel castigator(asa procede si eu), dar am troler cu compartiment special pentru incaltaminte.