| NothingImportant200 a întrebat:

Care este scena voastra favorita din extraordinarul film " A walk to remember"? Argumentati. happy

3 răspunsuri:
| NothingImportant200 explică:

Si eu tot aseara l-am vazut.

| MarinaElena a răspuns:

Buna.
Scena mea favorita din film este de cand incepe filmul pana cand se termina.Chiar nu am una favorita.Tot filmult este superb.Imi este super greu sa aleg o parte anume cand tot filmul este superb:X/L-am vazut d 10 d oritongue.

| MysteriousOfficial a răspuns:

Chiar aseara ma uitam la el... Si mie mi-au placut toate scenele, ca sa zic asa, dar ca sa-ti spun una ar fi cea cand i`a aratat cum poate sa fie in 2 locuri in acelasi timp. Oricum, sunt mai multe.