| naoko a întrebat:

Care s-a uitat aseara la emisiunea aia de pe otv, dati-mi si mie linkul, ala cu emisiunea aia ma de era cu casa bantuita de sapau si gaseau aia oase plizzzzzzzzzzzzzz, dau funditas!

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Daca te uiti la 0tv e clara treaba

| IoNuTz96 a răspuns:

In primul rand aia nu era o emisiune era ceva in direct la OTV tongue asa ca nu cred ca mai poti vedea odata ce e acolo, oricum mie mi-a placut ce am vauzt chiar daca poate au exagerat un pic cu "bantuiala asta". Funda?

| IoNuTz96 a răspuns:

Pai atunci cand nu a fost nici un om in camera se auzeau niste batai in geamuri si usi, foarte inspaimantatoare, dar nu am observat daca a trecut vreo umbra sau ceva tongue, totusi acele batai erau la intervale diferite de timp, iar impreuna cu muzica din fundal te baga in spaima de nici nu puteai sa te uiti la televizor laughing, infine..., cama atat a fost cand sa filmat camera aia fara nimeni,tongue fundita?