| valyxux a întrebat:

care stie un hack pentru club penguin de membership care merge?
Sa bage id istrati. emanul@yahoo.com sau sa lasa pagina de unde il pot downloada.
Va multumesc.

42 răspunsuri:
| InStYle a răspuns:

Trimite BIG 5786033 la 1395 si primesti un site si un code

| 911targa a răspuns:

Din pacate am cautat si eu o gramada pe internet dar nici unul de membership. In rest sunt pentru toate prostiile ( faci pinguinul mai mare etc.) dar sigur te alegi cu ban la astea.

| Zac a răspuns:

Am eu un penguin nume casian7385 si parola 212122

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am multe hackuri de membership, dar nu mere nici unul deoarece au expirat si nu il gasesc pe ala care imi trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, care stie un hack pentru club penguin de membership care merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cauatat o gramada dar in final am gasit un hack care merge si poti sa cumperi haine.Acesta este exe dar te baneaza garantat pentru ca ma banat si pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu penguin storm 10. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi si mie mane da vreau un cont de membru! mersi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit ceva dar pare sa nu mearga.Iti cere numai id si cei de pe youtube ziceau ca merge(comentatorii). Dar imi zice ca id nu e inregistrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-ar trebui am o gramada de hackuri numai unul merge. dar cand dau generate la membru imi apare membru sus acum de 3 saptamana s-a deschis puffle rescue si pot sa joc la black puffle. (pentru membrii) desi dupa ce ies din joc tot am membru dar cand ma duc sa cumpar haine ce zice "Please buy a membership activation conde ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu un site cu tot cu hack, dar astept vreo 2 sau 4 zile sa vad daca e bun, ca acum l-am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 2 membri.numele nion2 parola nion2.numele sindre714 parola sindre

| S8N a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge nici unul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cp cheats

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un hack de haine de bani de safeti pentru ca sa nu pe baneze un bou marime un hack care are detoate si member ship. Cp trainig 2.Incearcal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, penguin storm 12. 1, e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma si eu vreau un hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are un hack membru sau de haine etc cautati-ma la id remus_ionut63 raman dator sau ajut cu ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel care a scris asta :Am cauatat o gramada dar in final am gasit un hack care merge si poti sa cumperi haine.Acesta este exe dar te baneaza garantat pentru ca ma banat si pe mine. imi dai situl ca vrau sal testez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar incearca pe konturi.ro si alegi de acolo club penguin si unii din ei sunt membrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt banned forever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati siteul asta http://www.cpmembership.info? join=85552 nu costa nimic sa completezi surveryurile da trebuie sa astept daca le completezi pe toate sau poti da linkul tau la niste engleji sa-ti faca ei puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cp trainig 2 cel mai bun garantez eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze nu am hack de membership dar am un hack care poate sa te ajute. poti sa modifici preturile cand cumperi ceva cu cardul.mie imi merge si doar cate un ban imi ia de pe card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca penguin storm 12.5 e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, știu eu. Contrastează-mă pe iobbykid1@gmail.com şi te voi ajuta să ai un cont grozav. O zi bună!