| valyxux a întrebat:

care stie un hack pentru club penguin de membership care merge?
Sa bage id istrati. emanul@yahoo.com sau sa lasa pagina de unde il pot downloada.
Va multumesc.

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze nu am hack de membership dar am un hack care poate sa te ajute. poti sa modifici preturile cand cumperi ceva cu cardul.mie imi merge si doar cate un ban imi ia de pe card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca penguin storm 12.5 e foarte bun

Răspuns utilizator avertizat
| InStYle a răspuns:

Trimite BIG 5786033 la 1395 si primesti un site si un code

| S8N a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge nici unul!

| AlexParaschivescu a răspuns:

Orice cont sau hack il bagati pe victor.nitu2002@yahoo.com incercati veronica1257 cu parola veronica1257 sau homoraciu si cineva a zis pg 10.2 e un tampit

| malinutza1909 a răspuns:

Stie cineva un site de pe care pot downloada un hack pentru club penguin care merge?

| BestStudio a răspuns:

Nume:catalin
Parola:catalin1234
Cod zip:56706

| Tudose_Emanuel_1968 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi zici exe ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, știu eu. Contrastează-mă pe iobbykid1@gmail.com şi te voi ajuta să ai un cont grozav. O zi bună!