| SelenaDesire a întrebat:

Care sunt toate filmele regizate vreodata Scooby Doo? Film nu desen. Stiu ca sunt mai multe feluiri. Ca de exemplu: "Scooby Doo: ----||----". Nu am stiut niciodata, si m-ar ajuta mult. Va rog, cine imi spune primul (si toate, sau majoritatea) ia funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Scooby-Doo (2002), Scooby Doo 2-Monsters Unleashed (2004), Scooby-Doo! The Mystery Begins (2009) (TV), şi urmează să apară Scooby-Doo! Curse of the Lake Monster (2010) (TV), sunt singurele filme cu actori în carne şi oase

2 răspunsuri:
| dididiana a răspuns:

Scooby doo si piratii din caraibe, scooby doo my mummy, scooby doo meets batman, Scooby-Doo Meets The Harlem Globetrotters, The Dynamic Scooby-Doo Affai, Wednesday is Missing", A Good Medium is Rare","Scooby Doo Meets Laurel and Hardy (aka "The Ghost of Bigfoot")", Scooby Doo meets Jeannie (aka Mystery in Persia"), Scooby-Doo Meets Dick Van Dyke"
(aka "The Haunted Carnival"), si cam atatea

fundita? e prima