| ingerashpierduth a întrebat:

Caut de ceva vreme o melodie care este cantata de o fata in engleza, este lenta, nu este hip-hop sau rapp si la un moment dat zice ceva de genul bla bla bla si unforgetable sau umbreakable nu stiu sigur. Aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| Erika003 a răspuns:

Buna stiu melodia zice untouchable nu un forgetable si este cantata de Megan Trainor (nu stiu daca se scrie Trainor dar asa se citeste ) oricum melodia se numeste -No- din cate stiu, e melodia favorita a verisoarei mele... apropo daca scrii Megan Trainor in YouTube sigur iti va da varianta corect scrisa

| Ralukafay a răspuns:

Ai vazut videoclipul melodiei? Eu stiu o astfel de melodie, dar nu stiu daca este aceiasi.

| Ralukafay a răspuns:

Cristina Balan-Unbreakable, vezi daca e asta.