| ciribist a întrebat:

Buna caut si eu niste ideii pentru a le pune pe facebook.De exemplu una care am facut-o deja este : am luyat trei poze cu coca-cola si apoi am facut ca o poveste intelegeti dati-mi idei din acestea dar ede preferabil cu coca-cola ca bate pe pepsio si din astea

2 răspunsuri:
| CISCO a răspuns:

Vom avea stema la steag in loc de gaura deci nu vom mai ***

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
http://fun.regielive.ro/bancuri/cu-coca-cola/
Sau: Niste sefi de la Coca-Cola merg la Vatican cu o propunere:
- Sfintia-Voastra, va oferim 5 000 000 $ lunar ca sa schimbati "Painea noastra cea de toate zilele" cu "Coca-Cola noastra cea de toate zilele".
- Nu putem face asta, fiilor!
Dupa trei luni se intorc iarasi:
- Sfintia-Voastra, firma noastra va ofera 300 000 000 $ anual ca sa schimbati "Painea noastra cea de toate zilele" cu "Coca-Cola noastra cea de toate zilele".
- Sub nici o forma nu putem face asta fiilor!
Insistenti cei de la Coca-Cola reusec sa fie primiti din nou:
- Coca-Cola ofrea Bisericii 1 500 000 000 $ anual ca sa schimbati "Painea noastra cea de toate zilele" cu "Coca-Cola noastra cea de toate zilele".
Papa se intoarce spre secretarul sau:
- Pe ce data se termina contractul nostru cu brutarii?

Mai multe bancuri: http://mioritice.libertatea.ro/banc/9714/#ixzz2VQ6kJzrd