| ilovemusic10 a întrebat:

Ce cadou imi da la numarul 3 din revista Monster High? Funda pentru cel mai dragut raspuns.

Răspuns Câştigător
| HeyItsDiana a răspuns:

Buna:*Eu am luat revista, este foarte draguta si interesanta.La numarul 3 primesti un carnetele micut cam cat carnetul de note de la scoala cu ele si pe spate cu emblema dar este foarte gros are cam aprox.150 poagini ca le-am numarat, dar poate mai multe sau mai putinehappysi pixul este roz si foarte micut de vreo 10 cm, si carnetelul este cu spirala.Iar la numarul 4 care apare pe 25 iulie primesti o gentuta foarte dregutza de cosmetice.O daa...am uitat PS:A aparut o carete de 96 de pagini cu sfaturile lor despre moda, inteligenta si costa cam 10-12leihappySper ca te-am ajutat! Baftalove struck

6 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

Deci în primul numār ti-a dat o brātarā, în al doilea o mānusā din dantelā, iar în al treilea numār stiu cā e un carnet cu pix.

| Robert7186 a răspuns:

1) Nu e cadou, nu e gratis
2) Iti da una f draguta o sa vezi.
funda?

| rralu123 a răspuns:

1)carnetel+pix
2)nu mi se pare normal sa schimbi numele personajelor, adica voua vi se pare normal ca din DUCE sa faca AGHIUTA si din CLAWDEEN sa face GHEARINA etc....in rest mi se pare o revista draguta.

| gabitzatah a răspuns:

Eu nu il am pe numaraul 1 dar il al pe 2 si pe 3 primesti un carnetel cu pix si la al 4 care o sa il am o sa primesc o geanta de cosmetice sper ca te-am ajutat! by gabyyy

| Mkira14 a răspuns:

Un carnetel cu pix.

| daryaalesia a răspuns (pentru Mkira14):

Carnetel cu pix este numarul 2