| Lylia a întrebat:

Ce concursuri stiti pe facebook, gen primii...(ex. primii 200.000) primesc...(un premiu)? Vreau si eu sa particip la cateva, voi ati mai participat, sunt serioase, sau doar pacaleli? Dau funda si vot la fiecare raspuns!

6 răspunsuri:
| Andra2012 a răspuns:

Eu n-am participat, fiindca cred ca-s pacaleli.

| bubbles_6003 a răspuns:

Cauta pe facebook concursuri online big grin

| exTrem_1268 a răspuns:

Http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=166030033465635
Nu cred ca concursurile astea is adevarate :))

| Chryssuu a răspuns:

Salutt.pai sunt mai multe concursuri cum ar fihappy Primii 200.000 ( nu mai stiu ce numar, scuze)primesc tricouri gratis cu FACeBOoK inscriptionat pe el.Sau primii 1000.00 si ceva de mii primesc ochelari gratis, sau laptopuri.Eu particip doar la evenimentul cu tricou.Nu prea am incredere. Fundaa te rogg?puppy dog eyes

| Lacoste a răspuns:

Nu cred in concursurile astea. Daca era vorba de un numar mai mic de premii.da credeam, dar asa multe laptop-uri sau alte chestii de genul, vor doar ca sa aiba cat mai multe like-uri.

| laura250898 a răspuns:

Am participat la unul, primii 200.000 nu mai stiu ce castigau, iar dupa ce au strans mai mult 200.000 l-au inchis...nu te lasa pacalita de concursurile astea inutile