| SelenaDesire a întrebat:

Ce dumnezeului are Yahoo-ul? Puteti sa-mi spuneti si mie de ce nu-mi merge codul? Adica cand vreau sa-mi fac un id la sfarsit iti cere si un cod dupa o imagine il scriu si dupa im zice ca nu e corect dar este am verificat coltsor cu coltisor ce dumnezeu sa mai fac? si dupa mai multe incercari imi zice "Sorry, Unable to process request at this time -- error 999." Ma puteti ajuta? Dar sa nu fie raspunsuri ca sa se afla in treaba pentru ca la fosta mea intrebare in legatura cu simsul am primit una... va rog si dau fundita

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Că când văd. d'oh

| alex2009 a răspuns:

Ieri am mai vazut o intrebare pe TPU care avea aceias problema ca ata probabil au probleme tehnice.

| YLLL a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cand am vrut sa-i fac idul unei verisoare.
Nu stiu ce sa zic.incearca mai tarziubig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Sebby_6032 a răspuns:

Incearca de mai multe ori. Si mie mi s-a intamplat, dar pana la urma a mersbig grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate ai greshit p undeva.nu stiu ce sa zic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla din cauza retelei incearca mai tarziu si eu patesc tot timpu