| dulceKmierea a întrebat:

Ce fan fic-uri stiti in genul astuia http://vkneveralone.wordpress.com/? Vreau si eu site-uri! Msk:*:*

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

Poti citi "doi poli opusi" scris tot de aceeasi fata care scrie never alonebig grin

5 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Citesti fanficul nebunei melebig grin o cunosti? pe stefybig grin

| dulceKmierea explică:

OaNny@ am citit si "doi poli opusi" big grin... app spune-i u lui stefy ca imi place cum scrie si o incurajez sa scrie mai multe fan fic-uriwinking... si-a castigat inca o fanabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut :*!
ma bucur ca iti place big hug si daca vrei iti las id-ul meu sa putem vorbi happy

| dulceKmierea explică:

Da. Da-mi id-ul tau intr-un mesaj privat! te pup:*