| Iheartshoes a întrebat:

Ce farse pot face de 1 aprilie? De la colegi pana la cele mai apropiate rude big grin

2 răspunsuri:
| Cucutza a răspuns:

:devil)Eu cu o colega ne-am inregistrat pe telefon vocile(gen:horror) si maine o so chemam pe o colega la mine spunandu-i sa intre direct ca e usa deschisa si o sa auda tot felul de voci puse pe un telefon bine ascuns :devil)...intre timp noi o sa fim in dulap (am un dulap imens)laughing)laughingFunda ori vot?

| marcumarian89 a răspuns:

Spunele ca ai murit...o sa fie foarte cool...sai vezi ce o sa se mai distreze