| Anonima007 a întrebat:

Buna`!
Ce fel de ata sau cum se numeste ata cu care se fac bratarile prieteniei?
SI unde o pot gasi?
Ca vreau si eu sa fac...Plizzzz` spuneti-mi urgent.
Funda si vott` la totsiilove struck

3 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Se gaseste la magazinele de filatura unde se iau papiote.etc

| DyannaDya a răspuns:

La mine in oras e un magazin pe nume "CREATIV". Acolo are diferite culori si o singura ata de 1 m costa 30 de bani.Dca ai si uh acest magazin poti sa mergi si sa vezi daca si ei au aceste ate. Daca nu, eu cred ca poti face din orice ate dar sa fie groase cu cele subtiri e mai greu si nu iese la fel de bine.De altundeva nu ma stiu blushing. Sper ca te'am ajutat>big grin

| Ralluuuuu a răspuns:

Ata se numeste :Ata de goblen
La mine in ora e un magazin Legance si acolo este ata de goblen
Succes si sper ca te-am ajutat :*